Obědový box Monbento Square | denim

MBSQ/DENIM

Bento, do kterého se vejdou doopravdy velké porce. Hodí se i na knedlíky s omáčkou! :P

  • 1 100 Kč 251 Kč –22 %
  • Vyprodáno
849 Kč
Kategorie: Moderní designové
Kapacita: Více než 1500 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Oddělené přihrádky, Dvě a více pater
Myčka na nádobí: ANO
 
Obědový box Monbento Square | denim

Konečně pořádný bento box, do kterého se vejdou doopravdy velké porce. Ani ti největší jedlíci si nebudou stěžovat! Díky svému objemu 1700 ml a možnosti oddělení jídla se hodí i na českou kuchyni, například na knedlíky s omáčkou ;). Dále ho můžete využít na různé saláty či rodinné pikniky. Skládá se ze dvou pater, přičemž každé je zakryto vnitřním těsnícím víkem s průduchy. Tyto průduchy umožňují uvolnit páru z horkého jídla a zároveň zabraňují vzniku podtlaku (po vložení horkého jídla se někdy vinou podtlaku víko tzv. přilepí a nejde otevřít). Uvnitř bento boxu se pak nachází jedna posuvná přihrádka, která dané patro dělí půl na půl.

K bento boxu dostanete dvě gumy na utěsnění - ta délší drží pohromadě obě dvě patra, zatímco ta kratší slouží při použití  pouze jednoho patra. Díky tomu tak můžete být velmi flexibilní a v případě menších obědů či svačin si s sebou vezmete pouze jedno patro. Celý bento box nakonec zastřešuje vrchní víko, pod které se vejdou speciální Monbento příbory či hůlky (viz produkty níže).

 

Detaily produktu

Balení zahrnuje 2 gumy na utěsnění

Bento box je vzduchotěsný

Rozměry: 140 ×  140 × 140 mm

Kapacita: 1700 ml (850 + 850 ml)

Materiál: Zdravotně nezávadný plast (bez BPA)

Lze vložit do myčky na nádobí a mikrovlnné trouby (s vnitřními těsnícími víky pouze na krátkou dobu, před ohřátím jídla je raději doporučujeme odejmout úplně)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: