Iromon Wappa Bento | modrý

BIRWAP/MOD

Inspirovaný tradičnimi japonskými bento boxy z bambusu, ale v moderním kabátku


  • Vyprodáno
519 Kč
Kategorie: Tradiční japonské
Kapacita: 801 - 900 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Dvě a více pater
Myčka na nádobí: ANO
 
Iromon Wappa Bento | modrý

Iromon Wappa je svým tvarem a konstrukcí inspirován tradičními bento boxy z bambusu, jež se kdysi vyráběli v Japonsku. Jinak je ale oděný do moderního kabátku v modré barvě a šachovitým vzorováním na vrchním víku. Tato krabička na jídlo se skládá ze dvou pater, přičemž to horní je zakryto dobře těsnícím vnitřním víčkem. Obě patra drží pohromadě elastický gumový popruh v bílé barvě, která krásně kontrastuje s modrou barvou bento boxu. A nakonec skvělý tip: po dojezení vašeho jídla stačí horní patro obrátit vzhůru nohama a poté položit na dolní patro. Celý bento box díky tomu na výšku zabere méně místa a stává se víc kompaktnější :).

I přes to všechno si tento jídlonosič zachoval velmi slušný objem 900 ml, takže se do něj vejde dostatek jídla. Horní patro se díky vnitřnímu těsnícímu víčku hodí na různá masa či zeleninu s omáčkou. Dolní patro pak na různé přílohy, jako jsou brambory či rýže.

 

Detaily produktu

Balení zahrnuje i gumu na utěsnění

Rozměry: 172 x 95 x 85 mm

Kapacita: 900 ml (450 + 450 ml)

Materiál: Zdravotně nezávadný plast

Box lze vložit do mikrovlnné trouby a lze ho mýt i v myčce na nádobí (v obou případech se doporučuje odebrat jak vnější, tak i vnitřní víko)

Vyrobeno v Japonsku

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: