Akce

Monbento Original Leaves + látka furoshiki | zero waste sada

MBORIG/LEAVSET

Sada obsahující obědový box Monbento Original a balící látku furoshiki


  • Vyprodáno
990 Kč
Kategorie: Moderní designové
Kapacita: 901 - 1000 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Posuvný oddělovač, Oddělené přihrádky, Dvě a více pater
Myčka na nádobí: ANO
 
Obědový box Monbento Original Leaves + balící látka furoshiki | zero waste sada

Obědový box Monbento Original tak trochu jinak než bývá zvykem. Tento totiž dostanete zabalený v krásné látce furoshiki! Celá sada obsahuje minimum balícího materiálu a šetří tak přírodu v duchu zero waste filozofie.

Monbento Original je designově velmi povedený bento box, který má na kontě prestižní ocenění Reddot Design Award. Skládá se ze dvou pater, která jsou zakryta vnitřními těsnícími víčky s průduchy. Tyto průduchy umožňují uvolnit páru z horkého jídla a zároveň zabraňují vzniku podtlaku (po vložení horkého jídla se někdy vinou podtlaku víčko tzv. přilepí a nejde otevřít). Dále Monbento Original obsahuje jednu posuvnou přihrádku, která primárně slouží pro oddělení jídla od sebe. Nicméně, i samotná přihrádka zvládne pojmout menší část pokrmu (např. malý dezert či trochu zeleniny). Široká gumová páska drží vše pohromadě a spolu s bento boxem tvoří velmi důmyslnou kombinaci. Pokud chcete použít obe dvě patra, gumu natáhnete takzvaně "na krátko" (to znamená podél kratších hran). V případě, že chcete naopak využít pouze jedno patro a druhé nechat doma, tak gumu natáhnete takzvaně "na délku" (to znamená podél délších hran). Celý bento box nakonec zastřešuje vrchní víko, pod které se vejdou speciální Monbento příbory či hůlky.

Více o furoshiki: Furoshiki látky pocházejí z Japonska a slouží k balení různých předmětů a dárků. V našem případě tedy i bento boxů. Zabalený bento box je chráněn před poškrábáním a zároveň se dá jednoduše přenášet v ruce. Kromě praktické funkce plní furoshiki i estetický účel - látky mají často hezká vzorování. Díky tomu zabalená věc působí velmi elegantně. Existuje také mnoho způsobů, jak předměty vázat - od jednoduchých uzlů až po roztomilá ouška.

 

Detaily produktu (Monbento Original)

Balení zahrnuje gumu na utěsnění

Bento box je vzduchotěsný

Rozměry: 185 × 94 × 100 mm

Kapacita: 1000 ml (500 + 500 ml)

Materiál: Zdravotně nezávadný plast (bez BPA)

Lze vložit do myčky na nádobí a mikrovlnné trouby (s vnitřními těsnícími víky pouze na krátkou dobu, před ohřátím jídla je raději doporučujeme odejmout úplně)

 

Detaily produktu (Furoshiki)

Rozměry: 50 x 50 cm

Materiál: recyklovaná bavlna a polyester

Možno prát v pračce na 30 °C. Lze i žehlit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: