Platba a doprava

Na této stránce najdete informace platné pouze pro Českou Republiku. Pokud jste zákazník ze Slovenka (tedy budete si přát doručit objednávku na slovenskou adresu), pak prosím navštivte ceník platby a dopravy pro Slovensko.

 

 platba-a-doprava-v-cesku-yapko

 

 

Platby a fakturace

 
Fakturace

Abychom šetřili lesy, tak všechny doklady posíláme elektronicky, tedy na váš email :). Faktury posíláme buď po obdržení platby anebo po expedici objednávky (záleží, co nastane dřív). Například při platbě kartou posíláme fakturu ihned, při platbě dobírkou posíláme fakturu v den expedice.

 

Převod na bankovní účet (CZ)

Peníze prosím posílejte na tento účet: 2102454029/2010

Jako variabilní symbol uveďte číslo vaší objednávky

Tyto platební informace naleznete také v potvrzovacím emailu objednávky, který vám zašleme automaticky. V zájmu co nejrychlejšího odbavení vaší objednávky doporučujeme provést platbu co nejdříve.

 

Platba kartou

Po odeslání objednávky na našem eshopu budete odkázáni na platební bránu GoPay. Přes ní pak bezpečně zaplatíte vaší kartou. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete dokončit platbu, tak v potvrzovacím emailu objednávky najdete platební tlačítko.

 

Bankovní převod online

Po odeslání objednávky se prostřednictvím platební brány GoPay přihlásíte do svého internetové bankovnictví a potvrdíte platbu. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete dokončit platbu, tak v potvrzovacím emailu objednávky najdete platební tlačítko.

 

Dobírka

Platíte až při obdržení zásilky. Příplatek za dobírku se pohybuje mezi 30 až 49 Kč.

 

Bitcoin

Platbu uhradíte prostřednictvím vaší Bitcoin peněženky. Po odeslání objednávky budete odkázání na platební bránu Gopay, přes kterou zaplatíte touto virtuální měnou. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete dokončit platbu, tak v potvrzovacím emailu objednávky najdete platební tlačítko.

 

Supercash

Chcete platit v hotovosti, ale nechce se vám připlácet za dobírku? Pak zvolte platbu Supercash. Jak to funguje:

1. Po odeslání objednávky získáte informace potřebné k úhradě platby.

2. Vytisknete si vygenerovaný kód (číselný kód, případně čárový kód). Číselný kód se dá poslat i na mobil.

3. Dojdete na terminál Sazky, Europay či na přepážku České pošty.

4. Obsluze ukážete čárový kód anebo nadiktujete číselný kód.

5. Provedete platbu. V našem systému se objednávka projeví jako zaplacená do 10 min.

Pokud se k platbě potřebujete vrátit, v potvrzovacím emailu najdete platební tlačítko.

 

 

 

 

Doprava 

 
Zásilkovna - výdejní místa

Na území České republiky je více než 1500 poboček přepravní služby Zásilkovna. Výdejny naleznete ve všech městech nad 5 000 obyvatel. Cena za dopravu začíná na 49 Kč a některé výdejny přijímají i platební karty. Dodání na vámi zvolenou výdejnu je do 2 pracovních dnů od data předání přepravci. O předání přepravci vás budeme informovat formou SMS zprávy. 

 

Česká pošta - balík do ruky

U služby balík do ruky posíláme objednávku přímo na vámi uvedenou adresu. Cena poštovného většinou začíná na 115 Kč (závisí na celkové hmotnosti a rozměrech zásilky). Doba dodání je do 1-3 pracovních dnů od předání přepravci. O předání budete informováni prostřednictvím SMS zprávy.

Může se také stát, že vás kurýr České pošty nezastihne doma a balík pak zůstane uložen na poště. V tomto případě máte právo si požádat znovu o doručení na vaší adresu. Žádost se podává online na stránkách České pošty.

 

Česká pošta - balík na poštu

Zásilka je doručena na vámi vybranou pobočku České pošty. Cena se pohybuje od 99 Kč (zase záleží na hmotnosti a rozměrech zásilky).

 

Zásilkovna - na adresu

Balík doručíme na vámi určenou adresu. Cena poštovného se většinou pohybuje kolem 99 Kč a odvíjí se od hmotnosti zásilky. Doba dodání je do 1-3 pracovních dnů od předání přepravci.

Technická poznámka: U této služby Zásilkovna vybere toho nejvýhodnějšího dopravce z jejích smluvních partnerů. Proto se prosím nelekněte, pokud vám zásilku doručí jiná přepravní firma :).