Obědový box Monbento Original | zeleno-bílý

MBORIG/GRWH

Jeden z nejdůmyslnějších bento boxů, které existují!

  • 879 Kč 80 Kč –9 %
  • Vyprodáno
799 Kč
Kategorie: Moderní designové
Kapacita: 901 - 1000 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Posuvný oddělovač, Oddělené přihrádky, Dvě a více pater
Myčka na nádobí: ANO
 
Obědový box Monbento Original | zeleno-bílý

Monbento Original je designově velmi povedený bento box, který má na kontě prestižní ocenění Reddot Design Award. Skládá se ze dvou pater, která jsou zakryta vnitřními těsnícími víčky s průduchy. Tyto průduchy umožňují uvolnit páru z horkého jídla a zároveň zabraňují vzniku podtlaku (po vložení horkého jídla se někdy vinou podtlaku víčko tzv. přilepí a nejde otevřít). Dále Monbento Original obsahuje jednu posuvnou přihrádku, která primárně slouží pro oddělení jídla od sebe. Nicméně, i samotná přihrádka zvládne pojmout menší část pokrmu (např. malý dezert či trochu zeleniny).

Široká gumová páska drží vše pohromadě a spolu s bento boxem tvoří velmi důmyslnou kombinaci. Pokud chcete použít obe dvě patra, gumu natáhnete takzvaně "na krátko" (to znamená podél kratších hran). V případě, že chcete naopak využít pouze jedno patro a druhé nechat doma, tak gumu natáhnete takzvaně "na délku" (to znamená podél délších hran). Celý bento box nakonec zastřešuje vrchní víko, pod které se vejdou speciální Monbento příbory či hůlky (viz níže).

P.S. Pro majitele starší řady jídlonosičů Monbento Original: Značka Monbento přesunula výrobu do Francie a z tohoto důvodu má tento bento box trochu jinak řešený průduch na těsnícím víčku. Jinak vše zůstalo při starém :).

 
Detaily produktu

Balení zahrnuje gumu na utěsnění

Bento box je vzduchotěsný

Rozměry: 185 ×  94 × 100 mm

Kapacita: 1000 ml (500 + 500 ml)

Materiál: Zdravotně nezávadný plast (bez BPA)

Lze vložit do myčky na nádobí a mikrovlnné trouby (s vnitřními těsnícími víky pouze na krátkou dobu, před ohřátím jídla je raději doporučujeme odejmout úplně)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
W Avatar autora | 26.6.2018
Na letošním animefestu jsme si zakoupil toto bento a byla to doslova trefa do černého ????????????. Krabička je pevná dokonale těsní a skvěle vypadá. Plast je opravdu velmi kvalitní, vyrobený ve Francii. Velikostí je přesně pro jednoho člověka. Pokud uvažujete o koupi Bento. Tady nemůže šlápnout vedle. Doporučuji si ještě zakoupit silikonové misky na zapékají které můžou do trouby a daji použit jako rozlišovače pokrmů. Nezbývá než vám všem popřát dobrou chuť ????????