Obědový box Monbento Square | černý

Bento, do kterého se vejdou doopravdy velké porce. Hodí se i na knedlíky s omáčkou! :P

  • 769 Kč 70 Kč –9 %
  • Skladem
699 Kč
Kategorie: Moderní designové
Kapacita: Více než 1500 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Oddělené přihrádky, Dvě a více pater
Myčka na nádobí: ANO
 
Obědový box Monbento Square | černý

Konečně pořádný bento box, do kterého se vejdou doopravdy velké porce. Ani ti největší jedlíci si nebudou stěžovat! Díky svému objemu 1700 ml a možnosti oddělení jídla se hodí i na českou kuchyni, například na knedlíky s omáčkou ;). Dále ho můžete využít na různé saláty či rodinné pikniky. Skládá se ze dvou pater, přičemž každé je zakryto vnitřním těsnícím víkem s průduchy. Tyto průduchy umožňují uvolnit páru z horkého jídla a zároveň zabraňují vzniku podtlaku (po vložení horkého jídla se někdy vinou podtlaku víko tzv. přilepí a nejde otevřít). Uvnitř bento boxu se pak nachází jedna posuvná přihrádka, která dané patro dělí půl na půl.

K bento boxu dostanete dvě gumy na utěsnění - ta délší drží pohromadě obě dvě patra, zatímco ta kratší slouží při použití  pouze jednoho patra. Díky tomu tak můžete být velmi flexibilní a v případě menších obědů či svačin si s sebou vezmete pouze jedno patro. Celý bento box nakonec zastřešuje vrchní víko, pod které se vejdou speciální Monbento příbory či hůlky (viz produkty níže).

 

Detaily produktu

Balení zahrnuje 2 gumy na utěsnění

Bento box je vzduchotěsný

Rozměry: 140 ×  140 × 140 mm

Kapacita: 1700 ml (850 + 850 ml)

Materiál: Zdravotně nezávadný plast (bez BPA)

Lze vložit do myčky na nádobí a mikrovlnné trouby (s vnitřními těsnícími víky pouze na krátkou dobu, před ohřátím jídla je raději doporučujeme odejmout úplně)

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Krásný, ale špatně oteviratelný jídlonosič. 22.1.2018 21:03
Jídlonosič je skladný,lehký,hezký ,lehce složitelný ale velmi obtížně rozložitelný-téměř nedobytný.Proto zatím velmi málo používaný.
Odpovědět
H Avatar autora Nám se otevírá dobře :) 22.1.2018 21:33
Dobrý den, Martino, děkujeme za komentář do diskuze. Nicméně, za náš tým musím říct, že nám se otevírá dobře :). 1. Není to třeba tím, že do bento boxu dáváte horké jídlo a hned ho pak uzavíráte? Poté se může vytvořit podtlak a bento se může doopravdy hůře otevírat. Tento fyzikální jev ale platí pro všechny vzduchotěsné bento boxy. Na tyto situace doporučujeme nechat otevřené průduchy na vnitřním víku, anebo obecně nejlepší je nechat jídlo vystydnout a až pak bento uzavřít. Více informací najdete v článku na našem blogu: https://www.yapko.cz/blog/5-zasad-bezpecnosti-a-hygieny-tykajicich-se-vaseho-bento-boxu/ 2. Samozřejmě, aby bento dobře těsnil a neuvolňoval pach jídla do batohu či kabelky, tak víko musí držet. Ale nepřipadá nám, že bychom museli vynaložit velké síly :). 3. Dále má každé víko výčnělky, které jsou určeny právě pro jednoduché otevírání. V případě jakýchkoliv problémů či dotazů nás neváhejte jakkoliv kontaktovat. Rádi vám pomůžeme! Chceme, abyste byla spokojená a bento box aktivně používala, protože my sami z něj jíme pravidelně :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.