Platba a doprava - Slovensko

Na této stránce najdete informace týkající se objednávek na Slovensko. Pokud jste český zákazník (tedy budete si přát doručit objednávku na českou adresu), pak navštivte ceník platby a dopravy pro Českou republiku.

 

platba-a-doprava-slovensko-yapko

 

 

Platby a fakturace

 
Fakturace

Abychom šetřili lesy, tak všechny doklady posíláme elektronicky, tedy na váš email :). Faktury posíláme buď po obdržení platby anebo po expedici objednávky (záleží, co nastane dřív). Například při platbě kartou posíláme fakturu ihned, při platbě dobírkou posíláme fakturu v den expedice.

 

Převod na bankovní účet (SK)

Peníze v eurech prosím posílejte na tento účet: 2602459379/2010

Jako variabilní symbol uveďte číslo vaší objednávky

Tyto platební informace naleznete také v potvrzovacím emailu objednávky, který vám zašleme automaticky. V zájmu co nejrychlejšího odbavení vaší objednávky doporučujeme provést platbu co nejdříve.

 

Platba kartou

Po odeslání objednávky na našem eshopu budete odkázáni na platební bránu GoPay. Přes ní pak bezpečně zaplatíte vaší kartou. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete dokončit platbu, tak v potvrzovacím emailu objednávky najdete platební tlačítko.

 

Bankovní převod online

Po odeslání objednávky se prostřednictvím platební brány GoPay přihlásíte do svého internetové bankovnictví a potvrdíte platbu. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete dokončit platbu, tak v potvrzovacím emailu objednávky najdete platební tlačítko.

 

Dobírka

Platíte až při obdržení zásilky. Příplatek za dobírku je €1,5.

 

Bitcoin

Platbu uhradíte prostřednictvím vaší Bitcoin peněženky. Po odeslání objednávky budete odkázání na platební bránu Gopay, přes kterou zaplatíte touto virtuální měnou. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete dokončit platbu, tak v potvrzovacím emailu objednávky najdete platební tlačítko.

 

 

 

Doprava 

 
Zásilkovna - výdejní místa

Na území Slovenska se nachází více než 300 poboček přepravní služby Zásilkovna. Výdejny naleznete ve všech městech nad 5 000 obyvatel. Cena za dopravu začíná na €4 a některé výdejny přijímají i platební karty. Dodání na vámi zvolenou výdejnu je do 2 pracovních dnů od data předání přepravci. O předání přepravci vás budeme informovat formou SMS zprávy. 

 

Na Slovensko zatím doručujeme pouze přes Zásilkovnu a to z toho důvodu, že se jedná o nejlevnější dopravu. Další způsoby dopravy možná přidáme v budoucnu.