Svačinový box Monbento Tresor | Raccoon zelený

MBTR/GRRA
  • 1 z 3

Bento box s praktickými přihrádkami a dostatečným objemem i pro ty nejhladovější děti


  • Skladem
569 Kč
Kategorie: Svačinové boxy pro děti
Kapacita: 701 - 800 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Oddělené přihrádky, Dvě a více pater
Myčka na nádobí: ANO
 
Svačinový box Monbento Tresor | Raccoon zelený

Monbento Tresor je velmi praktický bento box, který díky svému objemu uspokojí i ty nejhladovější děti. Ve své podstatě se jedná o dvoupatrový bento box, který je vzduchotěsný a jehož vrchní víko se uzavírá pomocí klipového mechanismu. Celé dolní patro je jednodílné a uzavírá se vnitřním těsnícím víkem. Na něm pak stojí další dvě přihrádky, každá o velikosti poloviny dolního patra. Pro uzavření těchto přihrádek jsou pak připraveny další dvě těsnící víka. Celý bento box je tak velmi praktický, jelikož nabízí bohaté možnosti rozdělení jídla.

Pro děti je také připravena možnost upravit si vzhled svého bento boxu pomocí vyměnitelných kulatých žetonů. Zde je možné využít buď ty předpřipravené v balení, anebo si dokonce navrhnout své vlastní.

 

Detaily produktu

Balení zahrnuje 4 kulaté žetony pro uzpůsobení vzhledu

Rozměry: 160 × 92 × 104 mm

Kapacita: 800 ml

Materiál: Zdravotně nezávadný plast (bez BPA)

Lze vložit do myčky na nádobí a mikrovlnné trouby (s vnitřními těsnícími víky pouze na krátkou dobu, před ohřátím jídla je raději doporučujeme odejmout úplně)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 8.8.2023
Box je krásný a hravý. Bohužel jednotliva víčka jsou dělaná tak, že plocha víčka jde dost hluboko dovnitř krabičky. V reálu to tedy vypadá tak, že krabičku naplníme ovocem/zeleninou po okraj a pak musíte ubrat, vyzkoušet znova a pak zase ubrat, aby se dala krabička vůbec zavrit..bezpečné využijete tedy 2/3 krabičky, podobné to je i s velkou částí boxu, kde bílé víčko sice těsní ale opět jde plocha samotného víčka dovnitř boxu, tedy pokud tam dáte něco co se stlačit nedá, opět musíte ubrat, nebo rozkrajet jinak... V místě skladování se začíná ukazovat, že i počet jednotlivých dílů je moc a neustále hledáme nějaké víčko. Znovu bych si Box nekoupila. Od té doby co jsme koupili B box i děti sáhnou pro jednoduchost po jiném, jednodušším.