Chladící sáček do bento boxu

ICEPAC/LONG
  • 1 z 3

Přes noc dáte do mrazáku a během dne udrží jídlo v bento boxu hezky studené.


  • Na dotaz
99 Kč
Kategorie: Univerzální
Položka byla vyprodána...
 
Chladící sáček do bento boxu

Chladící sáček udělá z vašeho bento boxu přenosnou ledničku! :) Hodí se na situace, kdy chcete jídlo ve svém bento boxu udržet studené (např. různé saláty, ovoce či cokoliv jiného). Stačí tento chladící pack dát přes noc do mrazáku a další den přiložit dovnitř do bento boxu (kamkoliv se vejde: pod vrchní víko, na vnitřní těsnící víčko anebo přímo dovnitř do bento boxu). Váš oběd či svačina vám pak vydrží po dobu několika hodin hezky v chladu a svěží! Samotný sáček je z pevného materiálu, uzpůsobený pro opakované použití. Nemusíte se tak bát, že chladící gel vyteče ven. Díky kompaktním rozměrům se vejde skoro do všech bento boxů v naší nabídce.

P.S. Pokud si nosíte krabičku na jídlo v přenosné látkové tašce či ve furoshiki, pak můžete chladící pytlík přiložit i z vnějšku, tedy mimo samotný box.

 

Detaily produktu

Délka: 140 x 55 mm

Nedávejte prosím do mikrovlnné trouby a ani do myčky na nádobí (myjte ručně).

Pro nejefektivnější fungování dejte chladící sáček do mrazáku alespoň na noc před plánovaným dnem používání.

Uchovávejte mimo dosah ostrých předmětů (např. kuchyňské nože). V případě vytečení gelu do jídla v žádném případě pokrm nekonzumujte a vše vyhoďte do koše!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.