Vybrat dárek na Vánoce

Znáte to. Vánoce se blíží, v práci či ve škole nestíháte a do toho se ještě máte stresovat s vánočními dárky? Chceme vám pomoci s předvánočním shonem, a proto jsme pro vás na základě našich zkušeností připravili speciálního průvodce výběrem. Dohromady můžete vybírat ze 6 možných kategorií. V každé kategorii pak můžete výběr dále zúžit podle typu produktu, který vás zajímá (bento boxy, lahve na pití, atd.)

1-headline-banner

 

 

ŽENY: Chcete potěšit svou ženu, přítelkyni, maminku, kamarádku, sestru, či babičku? Každá žena je jedinečná, ale i tak platí určité zásady, kterými se můžete řídit :). Ženu vždy potěšíte krásným designem. A pokud je dárek praktický i skladný, tak ještě lépe! Například úzké bento boxy se skvěle vejdou do kabelky.

MUŽI: Muži obvykle kladou více důraz na praktičnost a funkci. Mnoho z nich navíc ocení pořádnou porci dobrého jídla, v těchto případech se tedy hodí lunchboxy s větším objemem.

2-bannery-pro-ni                                2-bannery-pro-nej

 

 

DĚTI: Řekněte sbohem pomačkaným svačinám a neekologickým PET lahvím. Odteď už dětem nemusíte balit svačinu do igelitového sáčku či alobalu. S hravými bento boxy bude "sváča" vypadat a chutnat mnohem lépe. A spolužáci ve škole budou závidět!

BESTSELLERY: Nevíte, jestli tenhle bento box, anebo tamten druhý? Jestli tuhle lahev, anebo tu větší? Koukněte na bestsellery za minulý rok.

2-bannery-pro-deti                                2-bannery-bestsellery

 

 

DO 500 KČ: Máte omezený rozpočet? Nevadí! I do 500 Kč se dá sehnat výborný dárek :).

DO 800 KČ: Kategorie pro ty, které rozpočet tolik netrápí a klidně si připlatí za něco luxusnějšího :).

2-bannery-do-500                                2-bannery-do-800

 

 

Stále jste si nevybrali, anebo se nemůžete rozhodnout? Nebojte se nás kontaktovat na Facebooku, anebo emailem či telefonicky. Velmi rádi vám poradíme!