Vybrat dárek na Vánoce

Znáte to. Vánoce se blíží, v práci či ve škole nestíháte a do toho se ještě máte stresovat s vánočními dárky? Chceme vám pomoci s předvánočním shonem, a proto jsme pro vás na základě našich zkušeností připravili speciálního průvodce výběrem. Dohromady můžete vybírat ze 6 možných kategorií. V každé kategorii pak můžete výběr dále zúžit podle typu produktu, který vás zajímá (bento boxy, lahve na pití, atd.)

1-headline-banner

 

 

ŽENY: Chcete potěšit svou ženu, přítelkyni, maminku, kamarádku, sestru, či babičku? Každá žena je jedinečná, ale i tak platí určité zásady, kterými se můžete řídit :). Ženu vždy potěšíte krásným designem. A pokud je dárek praktický i skladný, tak ještě lépe! Například úzké bento boxy se skvěle vejdou do kabelky.

MUŽI: Muži obvykle kladou více důraz na praktičnost a funkci. Mnoho z nich navíc ocení pořádnou porci dobrého jídla, v těchto případech se tedy hodí lunchboxy s větším objemem.

2-bannery-pro-ni                                2-bannery-pro-nej

 

 

DĚTI: Řekněte sbohem pomačkaným svačinám a neekologickým PET lahvím. Odteď už dětem nemusíte balit svačinu do igelitového sáčku či alobalu. S hravými bento boxy bude "sváča" vypadat a chutnat mnohem lépe. A spolužáci ve škole budou závidět!

BESTSELLERY: Nevíte, jestli tenhle bento box, anebo tamten druhý? Jestli tuhle lahev, anebo tu větší? Koukněte na bestsellery za minulý rok.

2-bannery-pro-deti                                2-bannery-bestsellery

 

 

DO 500 KČ: Máte omezený rozpočet? Nevadí! I do 500 Kč se dá sehnat výborný dárek :).

DO 800 KČ: Kategorie pro ty, které rozpočet tolik netrápí a klidně si připlatí za něco luxusnějšího :).

2-bannery-do-500                                2-bannery-do-800

 

 

Stále jste si nevybrali, anebo se nemůžete rozhodnout? Nebojte se nás kontaktovat na Facebooku, anebo emailem či telefonicky. Velmi rádi vám poradíme!

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.