Toppings Bento box | Umeboshi

BTOPP/UME
  • 1 z 4

Minimalistický bento box s kreativním odkazem na japonskou rýži


  • Skladem
599 Kč
Kategorie: Zábavné japonské
Kapacita: 801 - 900 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Oddělené přihrádky
Myčka na nádobí: ANO
 
Toppings Bento box | Umeboshi

Jednoduchý bento box s minimalistickým designem. Na jeho vrchním víku je znázorněna japonská nakládaná švestka (umeboshi). Bílá barva víka pak symbolizuje rýži. Obě tyto věci (rýže a švestka) tu nejsou jen tak náhodně, ale mají spolu význam. Japonci si totiž někdy rádi dochucují rýži jednoduchými ingrediencemi, jednou z nich je právě nakládaná švestka umeboshi. Rýži, která byla uvařena s touto švestkou se říká "Umeboshi Gohan". Zajímavost: švestka na vrchním víku není jen potisknuta, ale má mírné vyvýšení, které tak podtrhuje jeho krásný design a kreativní symboliku.

Samotný bento box je velmi jednoduchý, ale stále dostatečně praktický. Díky objemu 870 ml se do něj vejde dostatek jídla. Uvnitř obsahuje oddělenou přihrádku s vlastním těsnícím víkem. Do ní si můžete dát těkutější část pokrmu (cokoliv s omáčkou). Do druhé půlky zase vměstnáte přílohu (rýže, zelenina).

 

Detaily produktu

Balení zahrnuje i gumu na utěsnění

Rozměry: 161 x 115 x 62 mm

Kapacita: 870 ml

Materiál: Zdravotně nezávadný plast (PET.A)

Box lze vložit do mikrovlnné trouby a lze ho mýt i v myčce na nádobí (v obou případech odeberte vnější víko a obě vnitřní těsnící víčka).

Vyrobeno v Japonsku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.