Krabička na jídlo Monbento Gourmet | Deep Denim modrá

MBGOUR/DENI
  • 1 z 4

Jednoduchá krabička na jídlo se 2 vyjímatelnými přihrádkami


  • Vyprodáno
680 Kč
Kategorie: Moderní designové
Kapacita: 801 - 900 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Oddělené přihrádky
Myčka na nádobí: ANO
 
Krabička na jídlo Monbento Gourmet | Deep Denim modrá

V jednoduchosti je krása. Monbento Gourmet je minimalistická krabička na jídlo, která se snadno používá a je zároveň funkční. Obsahuje 2 vyjmutelné přihrádky, které vám pomohou s dělením různých částí pokrmů od sebe (např. maso, zelenina, příloha). V případě jednodílných promíchaných jídel (např. těstoviny s boloňským ragú, risotto) přihrádky jednoduše vyndáte a máte tak k dispozici celý objem boxu. Celá krabička se uzavírá víkem se silikonovým těsněním, které zabrání uvolnění obsahu do tašky či batohu. Na víku je také vzduchový ventilek, jehož otevření pomáhá uvolnit páru z horkého jídla (když vložíte čerstvě uvařené jídlo do boxu a zavřete ho, tak se v boxu po vychladnutí vytváří nežádoucí podtlak).

Vzhledem ke své velikosti a typu konstrukce je tento model vhodný i pro fitness nadšence. Ocení ho všichni lidé, kteří rádi sportují a hlídají si svůj jídelníček. Kapacita boxu by měla být dostačující při redukci váhy i nabírání svalů. Vejde se vám sem typické kuře s rýží anebo i trochu složitější jídla :). Box je skvělý i na meal prepy (příprava jídel na několik dní dopředu), protože je vzduchotěsný a můžete ho šoupnout do lednice i mrazáku.

 

 

Detaily produktu

Krabička na jídlo je vzduchotěsná

Rozměry: 16,5 × 16,5 × 7,1 cm

Kapacita: 850 ml

Materiál: Tritan (bez BPA), silikon. Tritan se vyrábí úpravou polyesteru a je to materiál nové generace. Lidskou řečí: Tritan je odolný vůči teplu, chemikáliím a mechanickému poškození. Nevypouští žádnou pachuť a je velmi lehký. Tritanové výrobky se používají v různých odvětvích (např. zdravotnictví, armádní výbava, kojenecké potřeby).

Box lze vložit do mrazáku, myčky na nádobí i mikrovlnné trouby (před ohříváním jídla doporučujeme odejmout vrchní víko)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: