Obědový box Lékué Lunch Box to Go | tyrkysový

LELUBO/TYR

Dvoupatrový obědový box s prostorem pro vestavěný příbor


  • Vyprodáno
650 Kč
Kategorie: Moderní designové
Kapacita: 901 - 1000 ml
Mikrovlnná trouba: ANO
Možnost oddělení jídla: Dvě a více pater
Myčka na nádobí: ANO
Položka byla vyprodána...
 
Obědový box Lékué Lunch Box to Go | tyrkysový

Obědový box, který se skládá ze 2 stejně velkých pater. To vám umožní skvělou míru flexibility, protože podle množství jídla si s sebou vezmete buď jen jednu krabičku anebo dvě. V případě použití obou pater drží celý box pohromadě silikonový popruh, který dobře drží a neklouže. Pokud si chcete vzít jen 1 patro, tak stačí silikonový popruh natáhnout z opačné strany (podél délších hran).

Každé patro má vlastní víčko se silikonovým těsněním, takže se nemusíte bát katastrofy v podobě vylití omáčky či jiného obsahu. V horní části pod vrchním víkem je navíc prostor pro uložení příborů. Ty jsou navržené přímo pro tento model. Nemusíte si tak nosit příbory zabalené v ubrousku anebo se v práci prát o poslední zbývající vidličku :).

Vnitřní těsnící víčka obsahují průduchy, které lze otevřít gumovým uzávěrem. Tyto průduchy umožňují uvolnit páru z horkého jídla a zároveň zabraňují vzniku podtlaku (po vložení horkého jídla se někdy vinou podtlaku víčko tzv. přilepí a nejde otevřít).

 

Detaily produktu

Bento box je vzduchotěsný

Rozměry: 192 × 10 × 11 cm

Kapacita: 1000 ml (500 + 500 ml)

Materiál: Zdravotně nezávadný plast (bez BPA), silikon

Lze vložit do myčky na nádobí a mikrovlnné trouby (s vnitřními těsnícími víky pouze na krátkou dobu, před ohřátím jídla je raději doporučujeme odejmout úplně)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: